ATTACHEE FRANCJI W SALEZIE 馃嚝馃嚪馃弳

We wtorek 20 listopada 2018 go艣cili艣my w naszych szko艂ach pani膮 Roselyne Marty, attach茅e do wsp贸艂pracy j臋zykowej w Ambasadzie Francji w Warszawie. W programie znalaz艂o si臋 spotkanie z grup膮 francusk膮 klas 贸smych oraz rozmowy z dyrekcj膮 ZSS DON BOSCO. Pani Marty jest autork膮 podr臋cznika, z kt贸rego korzystaj膮 klasy 贸sme na lekcjach j臋zyka francuskiego. Pani Marty wr臋czy艂a certyfikaty DELF naszym licealistom, Asi Zdybel i Filipowi Za艂臋skiemu. Jeste艣my dumni z naszych uczni贸w, kt贸rzy 艣wietnie zdali ten mi臋dzynarodowy egzamin, zdobywaj膮c presti偶owy dyplom po艣wiadczaj膮cy ich znajomo艣膰 j臋zyka francuskiego. Certyfikaty DELF-DALF, honorowane na ca艂ym 艣wiecie, s膮 bardzo przydatne w 偶yciu studenckim i zawodowym.