SALEZ E-LEARNING

© Copyrigh 2020 Wszystkie zdjęcia, filmy, teksty i pliki znajdujące się na tej stronie są własnością Zespołu Szkół Salezjańskich i podlegają ochronie prawnej.
Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów lub ich części bez zgody ZABRONIONE.

DRODZY UCZNIOWIE i RODZICE

W imieniu swoim, a przede wszystkim nauczycieli zapraszam Was do naszej SALEZ E-LEARNING-owej szkoły.

Mam nadzieję, że przygotowane zajęcie pozwolą Wam w sposób ciekawy nadal odkrywać tajemnice wiedzy. Zachęcam do współpracy i komunikacji z nauczycielami. Zatem już od poniedziałku 16 marca, czy to przy użyciu komputera, czy smartfona, zgodnie z planem lekcji na dany dzień, pracujcie solidnie i uczciwie. Wiem, że będzie to wymagało od Was dużej samodyscypliny, ale wierzę, że dacie radę! Ufam, że dni te nie pójdą na marne!

W razie pytań i sugestii piszcie do swoich nauczycieli czy też na dyrekcja@salez-wroc.pl.

Pamiętajcie, że ponadto zawsze pomocą służą Wam pani Marta Kowal, szkolna psycholog oraz pani Justyna Trawińska, szkolna pedagog.

Aby było wszystko tak jak w Salezie, zapraszam Was od poniedziałku do piątku na godz.7.45 na naszego szkolnego fanpage, gdzie w czasie Apelu Porannego, na żywo będziemy mogli się razem pomodlić i wysłuchać słówka na „dobry dzień”.

Zachęcam także do udziału w ogłaszanych konkursach.

Zostańcie z Bogiem i niech wstawiennictwo Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych oraz św. Jana Bosko chroni Was od chorób, zwątpienia i pomnaża ducha radości, pokoju, wiary i miłości.

ks. Jerzy Babiak, dyrektor