AKTUALNOŚCI ROK SZKOLNY 2018/2019

WYCIECZKA KLASY I a i KLASY 0

WYCIECZKA KLASY I a i KLASY 0 Klasa 0 oraz klasa 1a odwiedziły mistrzów pszczelarstwa w Godzięcinie. Dzieci zwiedzały ekomuzeum oraz wędrowały ścieżką dydaktyczna dotyczącą pszczelarstwa. W prawdziwych strojach pszczelarskich zajrzały do ula, degustowały miody oraz...

czytaj dalej

SALEZ PRZECIW BIAŁACZCE

Dołącz do potencjalnych Dawców Szpiku   WOLONTARIAT: SALEZ PRZECIW BIAŁACZCE ♥️♥️♥️W Szkole Podstawowej w czasie najbliższej wywiadówki będzie możliwość zgłoszenia chęci pomocy osobom chorym na białaczkę,poprzez zarejestrowanie się jako potencjalny dawca szpiku.Na...

czytaj dalej

OTWARTE DRZWI – PROGRAM

zapraszamy Otwarte Drzwi do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej we Wrocławiu   PROGRAM – 21 MARCA 2019 r.godz.17.30 - spotkanie z dyrektorem szkoły (sala gimnastyczna) występ: Orkiestra Dęta, Lokomotywa Językowagodz. 18.00 – prezentacje edukacyjne oraz zdobywanie Indeksu...

czytaj dalej

KONKURS – SAMOLOT Z PAPIERU

Konkurs na "Najdalej latający samolot z papieru"  to łatwe zadanie zrobienia czegoś bardzo wymagającego. Tylko dla kreatywnych! KONKURS: ZRÓB SAMOLOT Z PAPIERU 🛩 ☑️🛫 wystartuj 🛬 wyląduj i ️🏆 wygraj cenne nagrody 😄 Zgłoszenia tylko do 30 marca 🛑Finał 6 kwietnia. 📃...

czytaj dalej

MATEMATYCZNY SUKCES

"zDolny Ślązaczek" Matematyka Wyłoniono tegorocznych laureatów i finalistów w konkursie "zDolny Ślązaczek" z matematyki. W finale wzięło udział 94 uczniów. Jednym z laureatów została uczennica klasy 8 - ANNA BOGUSZ. Gratulujemy! 

czytaj dalej
FAN PAGE