AKTUALNOŚCI ROK SZKOLNY 2020/2021

COVID-19 – BEZPIECZEŃSTWO

COVID-19 – BEZPIECZEŃSTWO

Drodzy Rodzice Salezu! Jeszcze raz dziękuję za wszelką życzliwość wyrażoną nauczycielom, pracownikom i dyrekcji Salezu z racji Dnia Edukacji Narodowej. Wchodzimy w kolejny etap pandemii. Wzrost zachorowań nie budzi wątpliwości, abyśmy byli jeszcze bardziej czujni....

czytaj dalej
WYBÓR JĘZYKA NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

WYBÓR JĘZYKA NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

Drodzy Rodzice. Prosimy o złożenie deklaracji wyboru języka obcego na egzaminie ósmoklasisty do dnia 25.09.2020r. w recepcji szkoły.   DEKLARACJA JĘZYKA OBCEGO ZDAWANEGO NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY [pobierz]  

czytaj dalej
UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW na rok 2020/2021ZAPISY NA STRONIE : https://szkola.compensa.pl/HASŁO DLA RODZICÓW: 292940 3 WARIANTY UBEZPIECZENIA DO WYBORU. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM*W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT Z Magdalena Babicz (tel....

czytaj dalej
ZAPISY DO ŚWIETLICY

ZAPISY DO ŚWIETLICY

 Formularz zgłoszeniowy do świetlicy. Rodziców, którzy planują zapisać dziecko do świtlicy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.  

czytaj dalej
OBIADY I MUNDURKI

OBIADY I MUNDURKI

elegancko, reprezentacyjnie, charakterystycznie - stroje galowe w Salezie Strój galowy to dobry i charakterystyczny znak rozpoznawczy wszystkich uczniów Salezu. Jak nabyć zimowy i letni mundurek ? Wejdź w formularz, wypełnij go i oczekuje na informację o odbiorze....

czytaj dalej
PIELGRZYMKA

PIELGRZYMKA

Drodzy Rodzice ! to już druga Pielgrzymka Rodzin Salezu do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej  w Nowej Rudzie - Słupcu. Serdecznie zapraszam do pielgrzymowania całe rodziny, młodzież, dzieci. Mamy dobrą i ważną intencję o bezpieczny i owocny rok szkolny, wszak Matak...

czytaj dalej
COVID-19 – BEZPIECZEŃSTWO

COVID-19 – BEZPIECZEŃSTWO

Drodzy Rodzice !W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno dzieci jak i nauczycieli, dyrekcji oraz pracowników naszej szkoły proszę o zapoznanie się z "Procedurą COVID19-SALEZ", a także wydrukować i podpisać "Oświadczenie", które trzeba przekazać  wychowawcy na...

czytaj dalej
FAN PAGE