AKTUALNOŚCI ROK SZKOLNY 2020/2021

MUNDURKI SALEZU

MUNDURKI SALEZU

elegancko, reprezentacyjnie, charakterystycznie - stroje galowe w Salezie Strój galowy to dobry i charakterystyczny znak rozpoznawczy wszystkich uczniów Salezu. Jak nabyć zimowy i letni mundurek ? Wejdź w formularz, wypełnij go i oczekuje na informację o odbiorze....

czytaj dalej
EUCHARYSTIA LIVE – DON BOSCO UROCZYSTOŚĆ

EUCHARYSTIA LIVE – DON BOSCO UROCZYSTOŚĆ

Uroczysta Eucharystia z okazji Dnia Patrona Szkoły św. Jana Bosko piątek 29 stycznia 2021 r. godz. 9.45 przewodniczy i kazanie wygłosi dyrektor ks. Jerzy Babiak zapraszamy ➡️ https://www.youtube.com/user/TVSLOWROC

czytaj dalej
BOSCO TALENT 2021

BOSCO TALENT 2021

Uczniów wszystkich klas zapraszamy do kolejnej edycji wydarzenia BOSCO TALENT. Bliższe informacje na plakacie oraz w regulaminie.

czytaj dalej
POWRÓT KLAS 1-3 #BEZPIECZEŃSTWO

POWRÓT KLAS 1-3 #BEZPIECZEŃSTWO

Drodzy Rodzice Salezu! Zgodnie z decyzją  Ministerstwa Edukacji Narodowej od poniedziałku 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wrócą do edukacji stacjonarnej. Dobrze wiemy, jak bardzo wyczekiwany to moment i  jak ważnym jest bezpośredni kontakt,...

czytaj dalej
KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS 1-3

KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS 1-3

Uczniów klas 1-3 Salezjańskiej Szkoły Podstawowej we Wrocławiu zapraszamy na konkurs "Mistrz Kaligrafii" ⭕ Regulamin konkursu  ⭕ Tekst  ⭕ koordynacja pani Dagmara Piękna

czytaj dalej
zDOLNY ŚLĄZACZEK – WYSOKIE MIEJSCA

zDOLNY ŚLĄZACZEK – WYSOKIE MIEJSCA

zDOLNI ŚLĄZACY Z SALEZU 👍🏽️Gratulujmy uczniom zakwalifikowanym do etapu powiatowego i życzmy dalszych sukcesów! 🎖️ Maria Dulewicz (kl.8a) - j.polski 🇵🇱 j.angielski 🇬🇧 biologia ☘🎖️ Marian Stawowy (kl.8a) - j.angielski 🇬🇧🎖️ Antonina Staroniewicz (kl.7a) - j.polski 🇵🇱🎖️...

czytaj dalej
FAN PAGE