KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU 2021/2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zgodnie z planem zapisy rozpoczynamy od 20 września bezpośrednio u prowadzącego na zajęciach lub przez e-mail podany w opisie koła wysłany bezpośrednio do prowadzącego. Lista zajęć podzielona jest na zajęcia bezpłatne oraz płatne.
Zachęcamy do aktywnego korzystania z kół pomagających rozwijać talenty!

Ostatnia aktualizacja listy: 24.09.2021 g. 11.18

BIOLOGIA DOŚWIADCZALNA

PROWADZI: Monika Kliszewska 
KONTAKT: m.kliszewska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 6-8
TERMIN: poniedziałek 15.30-16.15
SALA nr 34

BUON GIORNO - koło języka włoskiego

PROWADZI: ks. Tomasz Hawrylewicz
KONTAKT: t.hawrylewicz@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-8
TERMIN: Środa 13.45-14.30,
SALA nr 25.

CHÓR DZIECIĘCY

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-8 +LO
TERMIN:

Klasy 1-3 grupa 1 – poniedziałek 11.45-12.30 (sala teatralna), piątek 12.45-13.30 (s. teatralna)
Klasy 1-3 grupa 2 – poniedziałek 12.45-13.30 (s. teatralna), piątek 12.45-13.30 (s. teatralna)
Klasy 1-3 grupa 3 – wtorek 12.45-13.30 (s. teatralna), piątek 12.45-13.30 ( s. teatralna)
Klasy 1-3 grupa 4 – środa 12.45-13.30 (s. teatralna), piątek 12.45-13.30 (s. teatralna),

Klasy 4-6 – czwartek 13.45-15.25 (s. teatralna)

CHÓR MŁODZIEŻOWY

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska, Artur Koza
KONTAKT:e.dabrowska@salez-wroc.pl, a.koza@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 7-8 +LO
TERMIN: wtorek 16.30-18.00 (sala do potwierdzenia).

EMPATIA DLA SIEBIE I INNYCH - POZNAJEMY "JĘZYK ŻYRAFY"

PROWADZI: Agata Kopańska-Mihułka 
KONTAKT: a.kopanska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 7-8
TERMIN: sobota (raz w miesiącu) 9.00-12.00,
SALA: 23.

FLET POPRZECZNY

PROWADZI: Monika Winczewska 
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: piątek 14.30-15.30,
SALA: 24.

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE - AKTYWNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

PROWADZI: Agata Kopańska-Mihułka
KONTAKT: a.kopanska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 8
TERMIN: piątek 13.45-14.30
SALA: 23

GAZETKA ,,SALEZ TIMES”

ROWADZI: Magdalena Rzepka 
KONTAKT: m.rzepka@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: wtorek i piątek na długiej przerwie oraz 13.45-15.25 (co dwa tygodnie),
SALA: studio fotograficzne.

GRAMMAR CAFE

PROWADZI: Agnieszka Stanclik 
KONTAKT: a.stanclik@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 7
TERMIN:
klasa 7a – środa 14.35-15.20, sala 22,
klasa 7b – środa 13.45-14.30, sala 32,

GRY I ZABAWY RUCHOWE

PROWADZI: Bartłomiej Pakuła
KONTAKT: b.pakula@salez-wroc.pl
DLA KOGO: świetlica poranna
TERMIN: poniedziałek i wtorek 7.00-7.45
SALA: gimnastyczna

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA WOKALNE (PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW)

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-8
TERMIN: do indywidualnego uzgodnienia z nauczycielem
SALA: 

KLARNET

PROWADZI: Konrad Kołtun 
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: wtorek 15.30-16.30,
SALA: 24

KLUB KSIĄŻKI ANGIELSKIEJ

PROWADZI: Patrycja Turowska
KONTAKT: p.turowska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-6
TERMIN: piątek 14.40-15.25
SALA: 25

KOŁO CERAMICZNE

PROWADZI: Barbara Śniegula
KONTAKT: b.sniegula@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: poniedziałek 13.30-15.30
SALA: ceramiczna

J. POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

PROWADZI: Magdalena Smolarczyk
KONTAKT: m.smolarczyk@salez-wroc.pl|
DLA KOGO: klasy 1-3
TERMIN: środa 12.25-13.10
SALA: 17

KOŁO FOTOGRAFICZNE

PROWADZI: ks. Jerzy Babiak
KONTAKT: jerzy.babiak@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: czwartek 13.30-14.15
SALA: pracownia fotograficzna

KOŁO FILMOWE

PROWADZI: Kamil Łohunko
KONTAKT: k.lohunko@salez-wroc.pl
TERMIN: poniedziałek 14.30-16.00
SALA: pracownia fotograficzna

KOŁO GEOGRAFICZNE - ŻYWA PLANETA

PROWADZI: Zuzanna Szwarczyńska
KONTAKT: z.szwarczynska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 5-8
TERMIN: czwartek 14.40-16.15
SALA: 34

KOŁO GITAROWE

PROWADZI: Artur Koza
KONTAKT: a.koza@salez-wroc.pl
TERMIN: wtorek 15.30-16.15
SALA: 37 (biblioteka)
PRZEJDŹ DO PADELTU KOŁA

KOŁO MAŁY OLIMPIJCZYK

PROWADZI: Dagmara Piekna
KONTAKT:
d.piekna@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 3
TERMIN: środa 12.45-13.30
SALA: do ustalenia

KOŁO MATEMATYCZNE

PROWADZI: Dagmara Piękna
KONTAKT: d.piekna@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 3B
TERMIN: czwartek 11.30-12.25
SALA: 21

KOŁO MISYJNE

PROWADZI: Agata Kopańska-Mihułka
KONTAKT: a.kopanska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-8
TERMIN: piątek 14.40-15.25
SALA: 23

KOŁO MŁODEGO PRZYRODNIKA - KOŁO PRZYRODNICZE

PROWADZI: Marzena Cieśla
KONTAKT: m.ciesla@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 2-3
TERMIN: poniedziałek 11.40-12.25
SALA: 22

KOŁO Z CHEMII

PROWADZI: Marta Skupień
KONTAKT: m.skupien@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 7-8
TERMIN: środa 7.00-7.45
SALA: 34

KOŁO OLIMPIJSKIE – PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW I OLIMPIAD Z J. ANGIELSKIEGO

PROWADZI: Marta Kołodziej
KONTAKT: m.kolodziej@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: do uzgodnienia z nauczycielem
SALA: do uzgodnienia z nauczycielem

KOŁO PLASTYCZNE

PROWADZI: Anna Kutera
KONTAKT: a.kutera@salez-wroc.pl
DLA KOGO: wszyscy uczniowie SP i LO
TERMIN: poniedziałek 14.40
SALA: 32

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - SALOS

PROWADZI: Sławomir Soliński
KONTAKT: s.solinski@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-4
TERMIN:
Klasy 1-2 SP – poniedziałek i środa 15.30-16.15 – sala gimnastyczna
Klasy 3-4 SP – poniedziałek i środa 16.15-17:00 – sala gimnastyczna
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

KOŁO POLONISTYCZNE

PROWADZI: Dagmara Piękna
KONTAKT: d.piekna@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 3b
TERMIN: piątek 11.30-12.25
SALA: 21

KOŁO TEATRALNE

PROWADZI: Karolina Okurowska-Wabnic
KONTAKT: okurowskak@gmail.com
DLA KOGO: klasy 1-8
TERMIN:
klasy 1-3 czwartek 14.45-15.25
klasy 4-6 poniedziałek 13.30-15.00
klasy 7-8 środa 15.30-17.00
SALA: teatralna

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - SALOS

PROWADZĄCY: Krzysztof Kotarba
KONTAKT: 608476587
TERMIN:
wtorek 15.30-17.15
piątek 15.30-17.00
SALA: gimnastyczna
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

MAŁY EUROPEJCZYK

PROWADZI: Marta Kołodziej
KONTAKT: m.kolodzien@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-3
TERMIN: środa 13.45-14.30
SALA: 24

ORKIESTRA

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: piątek 15.30-17.00
SALA: 25

PERKUSJA

PROWADZI: Marek Niedzielski 
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN:
wtorek 14.00-15.00,
czwartek 13.30-14.30
SALA: perkusyjna.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - SALOS

PROWADZI: Magdalena Szaj
KONTAKT: m.szaj@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: poniedziałek 15.30-16.30
SALA: gimnastyczna przy ul. Prusa
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

PIŁKA NOŻNA Z NAUKĄ TRIKÓW PIŁKARSKICH

PROWADZI: Paweł Skóra
KONTAKT: booking@pawelskora.pl
DLA KOGO: klasy 1-4
TERMIN: w trakcie ustalania
SALA: w trakcie ustalania

POZNAJEMY ZAWODY W JĘZYKU ANGIELSKIM

PROWADZI: Marta Kołodziej
KONTAKT: m.kolodziej@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 4a
TERMIN: poniedziałek 13.45-14.30
SALA: 24

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z J.ANGIELSKIEGO

PROWADZI: Katarzyna Korbecka
KONTAKT: k.korbecka@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 7-8
TERMIN: piątek 13.40-14.25
SALA: 34

PRZYGOTOWANIE ÓSMOKLASISTÓW DO EGZAMINU Z J. POLSKIEGO

PROWADZI: Adrianna Trojan
KONTAKT: a.trojan@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 8
TERMIN: czwartek 7.00-7.45
SALA: 25

PRZYGOTOWYWANIE DO KONKURSÓW I OLIMPIAD

PROWADZI: Marzena Cieśla
KONTAKT: m.ciesla@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 2a
TERMIN: poniedziałek 12.45-13.30
SALA: do ustalenia z nauczycielem

RĘKODZIEŁO

PROWADZI: s. Otylia Domalewska
KONTAKT: o.domalewska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: środa 13.45-14.30
SALA: 17

RĘKODZIEŁO BIBLIJNE

PROWADZI: s. Otylia Domalewska
KONTAKT: o.domalewska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-3
TERMIN: środa 12.45-13.30
SALA: 17

ROBOTYKA

PROWADZI: Aleksander Sokólski
KONTAKT: a.sokolski@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-8
TERMIN: czwartek 15.30-17.00
SALA: 20

ROLKI - SALOS

PROWADZĄCY: Kamil Klier
KONTAKT: 693411303
TERMIN: czwartek 15.30-16.30
SALA: gimnastyczna
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

SAKSHORN

PROWADZI: Radosław Wochal 
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: środa 15.00-16.30,
SALA: 25

SAKSOFON

PROWADZĄCY: Magdalena Dudek
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: wtorek 15.40-16.40
SALA: 25

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT - SALOS

PROWADZĄCY: Mateusz Miszek
KONTAKT: 697248230
TERMIN: środa, piątek 18.00-19.30
SALA: gimnastyczna przy ul. Prusa
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

SZACHY

PROWADZI: Aleksander Sokólski
KONTAKT: a.sokolski@salez-wroc.pl
DLA KOGO: uczniowie SP klasy 4-8 i LO
TERMIN: środa 15.30-17.00
SALA: 22

TENIS STOŁOWY - SALOS

PROWADZĄCY: Dariusz Lenard
KONTAKT: 609575353
TERMIN: poniedziałek 17:00-18.00
SALA: korytarz na II piętrze
ZAPISY: https://angels.wroclaw.pl/

TERAPIA RĘKI

PROWADZI: Magdalena Smolarczyk
KONTAKT: m.smolarczyk@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 1-3
TERMIN: wtorek, czwartek 12.25-13.10
SALA: do ustalenia z nauczycielem

TRĄBKA

PROWADZI: DOMINIK GAWROŃSKI 
KONTAKT: e.dabrowska@salez-wroc.pl
TERMIN: piątek 14.30-15.30,
SALA: 20

TRIKI PIŁKARSKIE

PROWADZI: Paweł Skóra
KONTAKT: booking@pawelskora.com
tel. +48 507 592 470
DLA KOGO: klasy 1-4
TERMIN: poniedziałek 13.30-14.30
SALA: gimnastyczna

ZABAWA W TEATR PO ANGIELSKU

PROWADZI: Ewa Zieniewicz
KONTAKT: e.zieniewicz@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-6
TERMIN: wtorek 14.00-14.45
SALA: teatralna

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE CZYTANIE I PISANIE

PROWADZI: Agnieszka Latecka
KONTAKT: a.dudziak@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 1a
TERMIN: poniedziałek 11.40-12.25
SALA: 31

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA I PISANIA

PROWADZI: Pamela Sujewicz
KONTAKT: p.sujewicz@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 1b
TERMIN: piątek 11.40-12.25
SALA: do ustalenia z nauczycielem

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE

PROWADZI: Pamela Sujewicz
KONTAKT: p.sujewicz@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 1b
TERMIN: poniedziałek 12.25-13.30
SALA: do ustalenia z nauczycielem

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE

PROWADZI: Agnieszka Latecka
KONTAKT: a.dudziak@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 1a
TERMIN: środa 12.45-13.30
SALA: 31

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE JĘZYKOWE

PROWADZI: Marta Kołodziej
KONTAKT: m.kolodziej@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 2-3
TERMIN: środa 12.30-13.10
SALA: do ustalenia z nauczycielem

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE TWÓRCZE MYŚLENIE

PROWADZI: Agnieszka Latecka
KONTAKT: a.dudziak@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasa 1a
TERMIN: piątek 12.45-13.30
SALA: 31

ZAJĘCIA UTRWALAJĄCE GRAMATYKĘ I SŁOWNICTWO NA WESOŁO

PROWADZI: Agata Kopańska-Mihułka
KONTAKT: a.kopanska@salez-wroc.pl
DLA KOGO: klasy 4-7
TERMIN: środa 13.45-14.30
SALA: 23

SZACHY #PŁATNE

PROWADZI: Piotr Towgis
KONTAKT: towgis@wp.pl
TERMIN: czwartek 13:40-14:25 (grupa I), czwartek 14:30-15:15 (grupa II),
SALA: 22

CHEFIK #PŁATNE

PROWADZI: Krystian Sroka krystian.sroka@chefik.pl,
TERMIN: poniedziałek 11:45-12:30 (klasy 0), 
TERMIN: poniedziałek 12:45-13:30,

Start: 20 września,
Koszt: 30 zajęć w roku szkolnym, z kodem rabatowym 21zssal5 – 171 zł/m-c za pierwsze dziecko. W przypadku zapisania rodzeństwa na zajęcia przesyłamy dodatkowy kod rabatowy na 5% bezpośrednio do rodziców do wykorzystania podczas wnoszenia opłaty. Miesięczna opłata nie jest zależna od ilości zajęć w m-cu.

 

 

BASEN #PŁATNE - KLASY 0 - VIII

Szkoła Pływania SWIM-ART Patryk Fejfer (dawniej współwłaściciel Neptun Sport Spółka Jawna) zaprasza na naukę oraz doskonalenie pływania, a także treningi pływackie w sezonie 2019/2020 na basenach:Szkoły Podstawowej nr 84 przy ul. Górnickiego 20,Pływalni Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43,Wrocławskiego Centrum SPA przy ul. Teatralnej 10-12.

Zapraszam do zapoznania się z grafikiem https://swim-art.pl/grafik-cennik/
Zapisy prowadzimy na stronie https://swim-art.pl/zapisy-online/

Zajęcia/treningi indywidualne: proszę o kontakt telefoniczny 500194381

Zapraszamy również na zajęcia aqua aerobiku oraz na pływanie rekreacyjne na basenie przy ul. Górnickiego 20.

 Jednocześnie Informuję, że firma SWIM-ART powstała po podziale Neptun Sport Spółka Jawna na dwie odrębne jednostki.
Usprawniamy procesy kontaktu, zapisów i udoskonaliliśmy proces nauczania, chcemy umożliwić Państwu śledzenie postępów dzieci w przejrzysty sposób. Dla osób, które pływają na wyższym poziomie, stworzyliśmy grupę sportową, do której zapraszamy zarówno tych, którzy pływali zawodowo, jak i tych, którzy osiągnęli już poziom 3 i chcą iść dalej.

NAUKA GRY NA PIANINIE I SKRZYPCACH #PŁATNE

PROWADZI: Mezzo Forte Autorska Szkoła Muzyki – Ewa Ignaczak ewa.ignaczak@op.pl

TERMIN: ustalany indywidualnie
OPŁATY: lekcja 35 min. – 180 zł/miesiąc, lekcja 45 min. – 195 zł/miesiąc
Wpłaty po ustaleniu indywidualnego terminu i podpisaniu umowy dokonuje się przelewem na konto szkoły Mezzo Forte.

Mezzo Forte to autorski projekt szkoły stworzony przez ludzi z pasją od dzieciństwa zajmujących się muzyką. Dzięki swoim doświadczeniom związanym z poszczególnymi etapami edukacji muzycznej postanowiliśmy stworzyć muzyczną społeczność, której najważniejszą cechą jest radość ze wspólnego grania i śpiewania.

Zajmujemy się kształceniem dzieci i młodzieży, pragniemy obudzić w nich ciekawość do poznawania, a także tworzenia muzyki. Każdy z naszych uczniów rozpoczyna z nami swoją własną drogę muzyczną. Zdobywa podstawy gry na instrumencie oraz poszerza swoje umiejętności podczas zajęć grupowych z gimnastyki słuchu. Okazją do zabawy podczas muzykowania i rozwijania muzycznych zainteresowań są regularnie organizowane koncerty naszych uczniów.

Więcej o szkole na stronie internetowej projektu: http://mezzoforte-szkolamuzyki.pl

KÓŁO BATIMUZYKOWANIE
KOŁO CHEFIK
KOŁO CERAMIKA
KOŁO TEATR
FAN PAGE