KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapisy, zgodnie z planem, rozpoczynamy od 21 września, bezpośrednio u prowadzącego lub przez mail bezpośrednio do prowadzącego podany w opisie koła. Lista zajęć podzielona jest na zajęcia bezpłatne oraz płatne.
Zachęcamy do aktywnego korzystania z kół pomagających rozwijać talenty!

Ostatnia aktualizacja listy: 21.09.2020 g. 20.00

AKADEMIA BYSTRYCH UMYSŁÓW - KLASY 2

PROWADZI: Dagmara Piękna d.piekna@salez-wroc.pl,
TERMIN: czwartek 12:25-13.30 (może czasem trwać dłużej),
SALA nr 30S.

 Podczas lekcji uczniowie prowadzić będą doświadczenia i obserwacje, które przybliżą im podstawowe informacje o przestrzeni kosmicznej. Poznają planety Układu Słonecznego, spróbują zaobserwować spadające gwiazdy oraz dowiedzą się, czym są strefy czasowe. Uczestnicząc w projekcie, dzieci wzmocnią umiejętność samodzielnego i krytycznego myślenia oraz rozwiną swoją ciekawość.

BIBLIJNE DIY - KLASY 1-3

PROWADZI: s. Otylia Domalewska o.domalewska@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:45-13:30 (klasy 2-3), czwartek 12.45 – 13.30
SALA: 11S.

BOKS - ANGELS SALOS

PROWADZI: Wojciech Bartnik
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com 
TERMIN: poniedziałek, 17:00-18:30
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55).

https://angels.wroclaw.pl/

CHÓR

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 14:40-16:15
SALA: 25S

ELEKTRONIKA I ROBOTYKA

PROWADZI: Marcin Kulwanowski marcin.kulwanowski@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 14:30,
SALA: 20S

FLET POPRZECZNY

PROWADZI: Monika Winczewska
KONTAKT PRZEZ: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem,
SALA: do ustalenia z nauczycielem.

FREESTYLE FOOTBALL - TRIKI PIŁKARSKIE

PROWADZI: Paweł Skóra booking@pawelskora.pl, tel. 507592 470,
TERMIN: środa 15:30,
SALA GIMNASTYCZNA.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

PROWADZI: Sławomir Soliński s.solinski@salez-wroc.pl,
TERMIN: zostanie podany w najbliższym czasie,
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55).

JĘZYK NIEMIECKI

PROWADZI: Adriana Pawula a.pawula@salez-wroc.pl
TERMIN: czwartek 7:00-7:45,
SALA: zostanie podana w najbliższym czasie.

JĘZYK ROSYJSKI

PROWADZI: Anna Ratajczyk a.ratajczyk@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 14:40-15:25 (klasy 7), wtorek 15:30-16:15 (klasy 8),
SALA: 22S.

JĘZYK WŁOSKI

PROWADZI: ks. Tomasz Hawrylewicz t.hawrylewicz@salez-wroc.pl
TERMIN:  środa 13:45-14:30,
SALA: zostanie podana w najbliższym czasie.

KLARNET

PROWADZI: Konrad Kołtun,
KONTAKT PRZEZ: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 15:00-16:00,
SALA: 35S.

KOLO BIOLOGICZNE

PROWADZI: dr Ewa Słoma e.sloma@salez-wroc.pl
TERMIN:  wtorek 14:40-15:25,
SALA: zostanie podana w najbliższym czasie.

KOŁA MIŁOŚNIKÓW LITERATURY WSZELAKIEJ KLASY 8 I LO

PROWADZI: Adrianna Trojan a.trojan@salez-wroc.pl,
TERMIN: zostanie podany w najbliższym czasie,
SALA: zostanie podana w najbliższym czasie.

KOŁO „ZDOLNY ŚLĄZACZEK”

PROWADZI: dr Anna Pytlewska a.pytlewska@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 14:30
SALA: zostanie podana w najbliższym czasie.

KOŁO CERAMICZNE

PROWADZI: Barbara Śniegula b.sniegula@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 14:30-16:30,
SALA CERAMICZNA

KOŁO EKOLOGICZNE

PROWADZI: Marta Skupień m.skupien@salez-wroc.pl,
TERMIN: czwartek 14:45-15:25,
SALA: 34S.

KOŁO FILMOWE

PROWADZI: Kamil Łohunko k.lohunko@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 14:30-17:30,
SALA:32S.

W zależności od ilości chętnych oraz ich planów zajęć dostosowane będą  terminy spotkań.

Szkolne produkcje filmowe w serwisie YT: https://www.youtube.com/user/TVSLOWROC

KOŁO FIZYCZNE DLA KLAS 7 I 8 SP

PROWADZI: Maria Narkiewicz m.narkiewicz@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 7:00-7:45,
SALA: 32S.

KOŁO FOTOGRAFICZNE SZKOŁA PODSTAWOWA

PROWADZI: ks. Jerzy Babiak jerzy.babiak@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 14:30-15:15,
SALA FOTO.

KOŁO GRAFIKI BITMAPOWEJ I WEKTOROWEJ DLA KLAS 7 I 8 SP, 1 LO

PROWADZI: Sztandera-Staszewska Agnieszka a.sztandera@salez-wroc.pl,
TERMIN: czwartek 14:30-15:15,
SALA: 20S. 

KOŁO INFORMATYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS IV-V

PROWADZI: Dorota Sromek d.sromek@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:45-14:30,
SALA: 20S.

KOŁO INFORMATYCZNE TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH DLA KLAS 7 I 8 SP, LO

PROWADZI: Sztandera-Staszewska Agnieszka a.sztandera@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 7:00-7:45, środa 13:45-14:30,
SALA: 20S. 

KOŁO OLIMPIJSKIE MATEMATYCZNE

PROWADZI: Maria Narkiewicz m.narkiewicz@salez-wroc.pl
TERMIN: poniedziałek 7:00,
SALA: 24S.

KOŁO OLIMPIJSKIE JĘZYK NIEMIECKI

PROWADZI: Małgorzata Oczkowska m.oczkowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: czwartek 14:40,
SALA: 25S.

KOŁO OLIMPIJSKIE DLA KLAS 7-8 JĘZYK POLSKI

PROWADZI: dr Anna Pytlewska a.pytlewska@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 14:30,
SALA:

KOŁO OLIMPIJSKIE JĘZYK ANGIELSKI

PROWADZI: Marta Kołodziej m.kolodziej@salez-wroc.pl,
TERMIN: do ustalenia z nauczycielem,
SALA:do ustalenia z nauczycielem.

KOŁO PLASTYCZNE

PROWADZI: Marzena Cieśla m.ciesla@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 12:45-13:30,
SALA: 11S.

KOŁO RECYTATORSKIE

PROWADZI: dr Anna Pytlewska a.pytlewska@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 13:30,
SALA: 30S.

KONWERSACJE INSPIRACJE

PROWADZI: Agnieszka Stanclik a.stanclik@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:45-13:30,
SALA: 24S.

 

KOSZYKÓWKA - ANGELOS SALOS

PROWADZI: Krzysztof Kotarba
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com
TERMIN: wtorek 15:30-17:00
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55).

https://angels.wroclaw.pl/

LEKKOATLETYCZNE FORMY AKTYWNOŚCI

PROWADZI: Joanna Motor j.motor@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 15:30-17:00
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55)

MAŁY EUROPEJCZYK

PROWADZI: Marta Kołodziej m.kolodziej@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 13:15-14:00, czwartek 13:30-14:15,
SALA:

KOŁO MATEMATYCZNE

PROWADZI: Dagmara Piękna d.piekna@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:25-13:30,
SALA: 30S.

ORKIESTRA

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: piątek 15:45-17:15,
SALA: 25S.

PERKUSJA

PROWADZI: Marek Niedzielski,
KONTAKT PRZEZ: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: do ustalenia,
SALA: do ustalenia.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY - ANGELS SALOS

PROWADZI: Daniel
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com
TERMIN: poniedziałek 14:30-15:30 (I grupa), 15:45-16:45 (II grupa)
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55).

 https://angels.wroclaw.pl/

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZYNY - ANGELS SALOS

PROWADZI: Pamela
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com,
TERMIN: środa 15:30-16:15,
SALA GIMNASTYCZNA (ul. Świętokrzyska 45-55).

 https://angels.wroclaw.pl/

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZYNY - ANGELS SALOS

PROWADZI: Mateusz Misiek,
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com,
TERMIN: środa 18:00-19:30,
SALA GIMNASTYCZNA (ul. B. Prusa 78).

https://angels.wroclaw.pl/

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZYNY - ANGELS SALOS

PROWADZI: Mateusz Misiek,
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com,
TERMIN: środa 18:00-19:30, czwartek 15:30-17:00, piątek 18:00-19:30,
SALA GIMNASTYCZNA (ul. B. Prusa 78).

https://angels.wroclaw.pl/

PROJEKT BIOLOGICZNO-INFORMATYCZNY

PROWADZI: dr Ewa Słoma e.sloma@salez-wroc.pl,
TERMIN: wtorek 14:40-15:25,
SALA: do ustalenia z nauczycielem.

PRZYRODA NA PLUS

PROWADZI: Marzena Cieśla m.ciesla@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:45-13:30,
SALA: 11S.

PYTANIA LITURGICZNE TRUDNE I PRZYJEMNE DLA 8 KLAS SP I LO

PROWADZI: dr Piotr Szukiel p.szukiel@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 19:00-19:45,
SALA: online/webex

ROLKI - ANGELS SALOS

PROWADZI: Piotr Zarzycki,
KONTAKT: Andrzej Wierzgacz wierzgaczandrzej@gmail.com,
TERMIN: czwartek 16:30-17:30,
SALA GIMNASTYCZNA (ul. B. Prusa 78).

https://angels.wroclaw.pl/

SAKSHORN

PROWADZI: Radosław Wochal,
KONTAKT PRZEZ: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem,
SALA: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem.

SAKSOFON

PROWADZI: Magdalena Dudek m.dudek@salez-wroc.pl,
TERMIN: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem,
SALA: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem.

SALEZ TIMES - GAZETKA SZKOLNA

PROWADZI: Magdalena Rzepka m.rzepka@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 14:40-15:25,
SALA: 2P (ul. B. Prusa 78)

SALEZ Z NAJMNIEJSZYMI. WOLONTARIAT

PROWADZI: Daria Izydorczyk d.izydorczyk@salez-wroc.pl,
TERMIN: piątek 14:40,
SALA:

SALEZJAŃSKIE STUDIO WOKALNE

PROWADZI: Ewelina Dąbrowska e.dabrowska@salez-wroc.pl

Indywidualne zajęcia wokalne, prowadzone będą w ramach godzin lekcyjnych w wymiarze 45’; ostateczne zakwalifikowanie do zajęć będzie możliwe po wstępnym przesłuchaniu kandydata. Proszę umówić się mailowo na pierwsze spotkanie z nauczycielem.

SOBOTA Z PRZEWODNIKIEM

PROWADZI: dr Piotr Szukiel p.szukiel@salez-wroc.pl,
TERMIN: ostatnia sobota miesiąca 10:00-14:00,
MIEJSCE: do ustalenia z nauczycielem.

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

PROWADZI: Sztandera-Staszewska Agnieszka a.sztandera@salez-wroc.pl,
TERMIN: do ustalenia z nauczycielem,
SALA: do ustalenia z nauczycielem.

SZKOŁA DIALOGU. POROZMAWIAJMY PRZY CIASTKACH.

PROWADZI: Daria Izydorczyk d.izydorczyk@salez-wroc.pl,
TERMIN: piątek 15:30,
SALA:

TRĄBKA

PROWADZI: Dominik Gawroński,
KONTAKT PRZEZ: Ewelina Dąbrowska e.dobrowska@salez-wroc.pl,
TERMIN: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem,
SALA: do indywidualnego ustalenia z nauczycielem.

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE KLASY 6

PROWADZI: Agnieszka Sztandera-Staszewska,
TERMIN: czwartek 13:40-14:25,
SALA: 20S.

Zajęcia komputerowe z elementami grafiki i poznawania aplikacji internetowych rozwijających twórczą aktywność.

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY I KONKURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PROWADZI: Ewa Zieniewicz e.zieniewicz@salez-wroc.pl,
TERMIN: do ustalenia,
SALA:do ustalenia.

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE UCZNIÓW KLAS 7 DO EGZAMINU W KLASIE 8

PROWADZI: Adrianna Trojan a.trojan@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 14:40-15:25,
SALA: 22S

ZAJĘCIA Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW KL. I-III POCHODZĄCYCH Z INNYCH KRAJÓW

PROWADZI: Agnieszka Dudziak a.dudziak@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 13:30-14:15,
SALA:

ZAJĘCIA TEATRALNE - SCENKI JĘZYKOWE

PROWADZI: Ewa Zieniewicz e.zieniewicz@salez-wroc.pl,
TERMIN: środa 13:50-14:35 (klasy 4-6), środa 14:40-15:25 (klasy 7-8),
SALA TEATRALNA

ZAJĘCIA TEATRALNE

PROWADZI: Karolina Okurowska-Wabnic okurowskak@gmail.com,
TERMIN: czwartek 12:45-13:30 (klasy 0-3), 13:45-15:15 (klasy 4-6), 15:30-17:00 (klasy 7-8),
SALA TEATRALNA

ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE CZYTANIE I PISANIE

PROWADZI: Agnieszka Dudziak a.dudziak@salez-wroc.pl,
TERMIN: poniedziałek 12:30-13:15,
SALA:

ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE CZYTANIE I PISANIE

PROWADZI: Dagmara Piękna d.piekna@salez-wroc.pl,
TERMIN: piątek 10:30-11:30,
Zajęcia odbywają się online.

SZACHY #PŁATNE

PROWADZI: Piotr Towgis towgis@wp.pl,
TERMIN: czwartek 13:30-14:15 (grupa I), czwartek 14:20-15:05 (grupa II),
SALA:

CHEFIK #PŁATNE

PROWADZI: Krystian Sroka krystian.sroka@chefik.pl,
TERMIN: poniedziałek 11:45-12:30 (klasy 0), 
TERMIN: poniedziałek 12:45-13:30,

Start: 28 września,
Koszt: 30 zajęć w roku szkolnym, 142.50zł/m-c za pierwsze dziecko, 119.00zł/m-c za drugie dziecko. Miesięczna opłata nie jest zależna od ilości zajęć w m-cu.

http://www.chefik.pl
http://fb.com/ProgramChefik

 

BASEN #PŁATNE - KLASY 0 - VIII

Szkoła Pływania SWIM-ART Patryk Fejfer (dawniej współwłaściciel Neptun Sport Spółka Jawna) zaprasza na naukę oraz doskonalenie pływania, a także treningi pływackie w sezonie 2019/2020 na basenach:Szkoły Podstawowej nr 84 przy ul. Górnickiego 20,Pływalni Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43,Wrocławskiego Centrum SPA przy ul. Teatralnej 10-12.

Zapraszam do zapoznania się z grafikiem https://swim-art.pl/grafik-cennik/
Zapisy prowadzimy na stronie https://swim-art.pl/zapisy-online/

Zajęcia/treningi indywidualne: proszę o kontakt telefoniczny 500194381

Zapraszamy również na zajęcia aqua aerobiku oraz na pływanie rekreacyjne na basenie przy ul. Górnickiego 20.

 Jednocześnie Informuję, że firma SWIM-ART powstała po podziale Neptun Sport Spółka Jawna na dwie odrębne jednostki.
Usprawniamy procesy kontaktu, zapisów i udoskonaliliśmy proces nauczania, chcemy umożliwić Państwu śledzenie postępów dzieci w przejrzysty sposób. Dla osób, które pływają na wyższym poziomie, stworzyliśmy grupę sportową, do której zapraszamy zarówno tych, którzy pływali zawodowo, jak i tych, którzy osiągnęli już poziom 3 i chcą iść dalej.

NAUKA GRY NA PIANINIE I SKRZYPCACH #PŁATNE

PROWADZI: Mezzo Forte Autorska Szkoła Muzyki – Ewa Ignaczak ewa.ignaczak@op.pl

TERMIN: ustalany indywidualnie
OPŁATY: lekcja 35 min. – 180 zł/miesiąc, lekcja 45 min. – 195 zł/miesiąc
Wpłaty po ustaleniu indywidualnego terminu i podpisaniu umowy dokonuje się przelewem na konto szkoły Mezzo Forte.

Mezzo Forte to autorski projekt szkoły stworzony przez ludzi z pasją od dzieciństwa zajmujących się muzyką. Dzięki swoim doświadczeniom związanym z poszczególnymi etapami edukacji muzycznej postanowiliśmy stworzyć muzyczną społeczność, której najważniejszą cechą jest radość ze wspólnego grania i śpiewania.

Zajmujemy się kształceniem dzieci i młodzieży, pragniemy obudzić w nich ciekawość do poznawania, a także tworzenia muzyki. Każdy z naszych uczniów rozpoczyna z nami swoją własną drogę muzyczną. Zdobywa podstawy gry na instrumencie oraz poszerza swoje umiejętności podczas zajęć grupowych z gimnastyki słuchu. Okazją do zabawy podczas muzykowania i rozwijania muzycznych zainteresowań są regularnie organizowane koncerty naszych uczniów.

Więcej o szkole na stronie internetowej projektu: http://mezzoforte-szkolamuzyki.pl

KÓŁO BATIMUZYKOWANIE
KOŁO CHEFIK
KOŁO CERAMIKA
KOŁO TEATR
FAN PAGE